Zakończyły się termomodernizacje dwóch radomskich szkół
Po wakacyjnej przerwie do odnowionych budynków wrócą uczniowie PSP nr 13 i 29. W ramach prac wykonano m.in. ocieplenie ścian zewnętrznych, modernizację systemów ciepłej wody, wymianę oświetlenia, a szkoły doposażono w odnawialne źródła energii
Dzięki tej inwestycji zdecydowanie poprawi się komfort nauki dzieci i pracy nauczycieli. Zmniejszy się też zużycie energii, a co za tym idzie, ograniczymy koszty utrzymania. Dodatkowo do minimum zostaje ograniczone ryzyko awarii, a przy okazji zdecydowanie poprawiła się estetyka budynków, która na pewno będzie cieszyła wszystkich Radomian
– mówi prezydent Radosław Witkowski. Wartość inwestycji to blisko sześć milionów złotych, z czego prawie cztery miliony złotych pokryło dofinansowanie z Funduszy Europejskich.













